Antalya Rent a Car


Antalya'nın en gözde turizm beldelerinden olan Kundu, Lara semti ile birlikte anılıyor. Parlayan kumsalıyla Antalya'nın en uzun sahili olan Kundu'da konaklıyorsanız çok şanslısınız. Doğasıyla, eşsiz havası ve birbirinden huzur verici manzarasıyla sizlere vazgeçilmez bir tatil geçirme imkanı sunan bu bölgede araç kiralama hizmeti için Kundu rent a car firmasından faydalanabilirsiniz. Tatilinizi yalnızca otel ya da pansiyonda geçirmeyin. Araç kiralama hizmeti sayesinde Antalya'nın birbirinden değerli diğer ilçelerini de gezebilir ve doğal güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Aileniz ya da sevdiklerinizle birlikte özel anlar yaşamak için, araçsız kalmayın. Kundu rent a car firmamız sayesinde, birbirinden farklı model ve marka seçenekleri ile sizlere sunulan araç çeşitlerinden, zevkinize ve cebinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. En az 1 gün süre olarak kiralayabileceğiniz araçlarımızı dilerseniz uzun süreli de kiralayabilirsiniz. Kundu ilçesi, Antalya'nın oteller bölgesi olduğu için, araç kiralama alanında da fiyatların yüksek olması sizi tedirgin etmesin. Antalya merkezden seçebileceğiniz Kundu rent a car firması sayesinde uygun fiyata dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Araç kiralama alanında sürücünün bir takım şartlara uyması gerekmektedir. Bunlardan en önemlisi, yaş sınırıdır. Sürücülerin en az 22 yaşında olması ve ehliyetlerini en az iki senedir aktif olarak kullanmaları gibi şartların yerine getirilmiş olması gerekmektedir. Aksi taktirde firma tarafından kiralama işlemi yapılamaz. Aracın bakım, onarım, kasko ve sigorta gibi masrafları, söz konusu olan firma tarafından karşılanmaktadır. Aracı kiraladığınız zaman meydana gelecek olan kaza ve çarpma gibi durumlarda sigorta ve kaskodan faydalanabilirsiniz. Bunun dışında aracı kiraladıktan sonra trafik kuralı ihlali yaparsanız sorumlusu siz sayılacaksınız.

Araç kiralama firması tarafından kiralayacağınız araç sayesinde Antalya'nın birbirinden güzel ilçelerini gezebilirsiniz. Ekonomik ya da lüks araç kategorisinden cebinize en uygun olanı seçebilir ve Side Antik kenti, kurşunlu şelalesi, Perge, düden şelalesi gibi pek çok doğal ve tarihi güzellikleri ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz aracı talep etmeniz halinde, rezervasyon yaptırabilir ve bulunduğunuz adrese teslim olarak aracınızı getirtebilirsiniz. Karşılıklı şartlara uyma prosedürü ile en iyi hizmeti firmamızdan sağlayabilirsiniz.

antalya havalimanı rent a car