Antalya şoförlü araç kiralama


ANTALYA ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Yoğun trafikten sıkıldınız ve araç kullanmak istemiyorsanız tatilinize veya işinize konsantre olmak istiyorsanız Antalya Arma Rent A Car olarak Antalya Şoförlü Araç Kiralama hizmetimiz tam size göre bir hizmettir. Filomuzda bulunan ekonomik, orta sınıf, lüx ve minibüs tarzlı tüm araçlarımızda şoförlü araç kiralama hizmeti almanız mümkündür. Deneyimli personelimiz sayesinde önceden programladığınız faaliyetinizi tarafımıza bildirmeniz halinde personelimiz gerekli planlamayı yaparak sizi gün içerisinde adresinizden veya otelinizden kaçta alacağını bildirerek programınız aksamadan faaliyetinize devam edersiniz.

İş toplantısı ve görüşmelere gelen misafirlerimiz için vip araçlarımız mevcut olup siz kahvenizi ve soğuk içeceğinizi yudumlayarak günlük yapacağınız çalışmanızı gözden geçirirken zamandan tasarruf eder ve konforlu yolculuğun tadını stressiz olarak tadarsınız. Antalya Şoförlü Araç Kiralama hizmetimizde VİP araçlarımızda içecek menümüzden faydalanabilir ve araçlarımızda bulunan günlük gazeteleri okuyarak veya TV seyrederek, müzik dinleyerek yolculuğunuzun ve tatilinizin keyfini çıkarırısınız. 

Şoförlü araç kiralama hizmetimizden binek tarzı araçları kiralayarak faydalanmanız mümkündür.  Binek araçlarımızın hepsi dizel yakıtlı olup, bütçenize göre ekonomik sekmen orta sekmen ve lüks sekmen araçlarımız arasında tercih yapmanız mümkündür. İsteğe bağlı olarak yabancı dil bilen personelimizde mevcuttur. Önceden rezervasyon yapmanız durumunda yabancı dil bilen ve Antalya trafiğini iyi bilen personelimiz tarafınıza tahsis edilebilmektedir. Yabancı dil bilen personelimiz Antalya ilinde bulunan tarihi ve turistik yerleri bilen personelden oluşmaktadır. Antalya rent a car hizmetinde bu hizmet sizler için tatilinizin ve iş görüşmeniz için bulunmaz bir fırsat olup, sizde bu hizmetten yararlanarak konforlu ve keyifli yolculuğun tadını çıkaracaksınızdır.