Antalya Oto Kiralama


Sevdiklerinizle birlikte kısa bir tatile mi çıkacaksınız? İş seyahati için şehir dışına mı gitmeniz gerekiyor? Özel anlar yaşamak için artık araçsız kalmayın! Antalya Oto kiralama firmamız sayesinde birbirinden farklı marka ve model seçenekleri ile sizlere sunmuş olduğumuz araç çeşitlerinden, hem cebinize hem de ihtiyacınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz. Minimum 1 gün olarak kiralayabileceğiniz araçlarımızı dilerseniz haftalık ya da aylık olarak da kiralayabileceğinizi unutmayın!

Araç kiralama alanında fiyatların yüksek olması sizi tedirgin etmesin. Çünkü yaptığımız pek çok kampanya ve indirim fırsatları da cebinizi hafifletecek özellik taşıyor. Üstelik araçlarımızın bakım, onarım, kasko ve sigorta gibi masrafları da firmamız tarafından karşılanıyor. Ancak araç kiralama işleminden faydalanabilmeniz için yaşınızın en az 22 olması gerekir. Bunun yanı sıra en az iki yıllık ehliyet sahibi olma zorunluluğu vardır. Aksi taktirde firmamızdan kiralama işlemi yapamazsınız. Aracı kiraladıktan sonra meydana gelebilecek çarpma ve kaza gibi durumlarda sigorta ve kasko karşılamaktadır. Eğer yasal olarak belirlenen trafik kurallarına uymaz ve ceza alırsanız sorumluluk yalnızca size ait olacaktır.

Antalya Oto kiralama firmamızdan kiralayacağınız araç sayesinde şehrin en güzel yerlerini gezebilir, trafiğe takılmadan işinize zamanında gitmenin keyfine varabilirsiniz. Ekonomik, orta sınıf ya da lüks araç kategorisinden cebinize ve ihtiyacınıza uygun olan aracın modelini ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. İstediğiniz aracı bulduğunuzda dilerseniz ofisimize gelip aracı yakından inceleyebilirsiniz. Karar verdikten sonra istediğiniz aracı talep etmeniz durumunda, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İstediğiniz her zaman kiralık araç ihtiyacınız olduğunda Antalya oto kiralama firmamız tarafından işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen araç kiralamak istediğinizde, beğendiğiniz marka, model ve özellikteki araçları hem online olarak hem de telefondan kolayca kiralayabilirsiniz. Tüm bu işlemler dışında rezervasyon hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Üstelik kiralamalarımızda dönem dönem fırsatlar ve indirimlerle siz müşterilerimizi sevindirmeye devam ediyoruz. İster aylık isterseniz de günlük olarak kiralayacağınız araçları, cebinize uygun fiyatlarda bulacağınızı unutmayın! Bu sektörde oluşturduğumuz tecrübemize dayanarak, kiralama yapmadan önce, ofisimize gelip birbirinden yeni ve donanımlı araçları görüp denemenin keyfini yaşayın. Çeşitli kampanya ve fırsatlar için bizi her zaman takipte kalın.